Novinky na našem e-shopu

Po delší době představujeme, co nového můžete najít na našem e-shopu. Od nového roku máme pár hezkých přírůstků :

 

Kniha Záhadný diamant

Velice čtivý příběh o afrických reáliích nejen pro větší děti vydaly minulý rok Paulínky. Na konci knihy nás uvedly jako organizaci, která v podobném kontextu pracuje. Z toho důvodu jsme se rozhodli knihu nabídnout také v rámci našeho prodeje. Knihu Záhadný diamant najdete zde.

 

Pánské africké košile

Doputovaly k nám po různých peripetiích přímo ze Středoafrické republiky! Každá je originál a originální jsou i velikosti – prosíme tedy, podívejte se pořádně na rozměry! Košile pochází z krejčovské dílny Maurela, kterého jsme podpořili na studiu krejčovství v Kamerunu (sousední země Středoafrické republiky). Všechny jsou ze 100% bavlny, a tak vám v nich létě bude jistě dobře. Všechny je najdete v rubrice pánská trička.

 

Africké panenky

Tyto ručně vyráběné panenky okouzlí snad každého. Každá háčkovaná panenka má na sobě oblečení z afrických látek, které je možné dle libosti svlékat a zase oblékat. Každá panenka má své jméno a originální příběh z pera Cedrica Ouanekpone, se kterým spolupracujeme na fondu první pomoci pro nemocné v Bangui. Prohlédnout si je můžete všechny zde.

 

V nabídce toho máme samozřejmě mnohem víc! Především trička různých velikostí.

A nezapomeňte, že každým nákupem na našem e-shopu Ruku v ruce podporujete naše projekty.

Děkujeme!