Nákup v obchodě Ruku v ruce

Dopřej sobě & pomoz druhým. Vzájemnost je hlavní myšlenka projektu Ruku v ruce. Zprostředkovávat efektivní a ne krátkozrakou pomoc nás baví a těší! Proto SIRIRI o.p.s. otevřelo projekt benefičního prodeje oblečení: koupíte si tričko, tašku nebo třeba polokošili a pomůžete Africe. Snažíme se, aby naše a Vaše pomoc ve Středoafrické republice (SAR) byla co nejefektivnější: Proto spolupracujeme s partnerskou organizací, misií řádu bosých karmelitánů, která v SAR déle než třicet let působí a dobře se vyzná v situaci na místě a aktuálních potřebách.

Snažíme se ovšem také o to, aby Vaše rozhodnutí pomoci bylo náležitě odměněno – pokud budete nadšeni nejen z daru, ale i z trička samotného, bude to i naše radost: Proto spolupracujeme se zkušenými výtvarníky a všechny návrhy pečlivě vybíráme.

Středoafrická republika je úžasná země, která má svou barvitou kulturu a svůj vlastní jazyk. Je to země, ve které by se dalo dobře žít. S její kulturou i s úrovní, na jaké žijí tamní obyvatelé, Vás chceme seznamovat. Proto každé tričko nese název v středoafrickém jazyce sango.

Těšíme se, že sortiment obchodu budeme pravidelně obměňovat – tak se budete moci odměňovat častěji a častěji pomáhat těm, kterým se nedostává a kterým můžeme pomoci z našeho přebytku!

Je přece normální se rozdělit – proto veškerý zisk z prodeje převádíme na transparentní účty SIRIRI o.p.s., ze kterých financujeme provoz organizace a charitativní činnost v SAR. Prakticky to znamená, že z každých 300 Kč, které nám zaplatíte, převedeme polovinu na pomoc Africe.

 

Chci do eshopu Ruku v ruce!