Mimořádná sbírka (nejen) na nové auto do SAR

Před měsícem najelo auto našich partnerů na nášlapnou minu – viz článek. Z auta bohužel nic nezbylo. Vzhledem k tomu, že auto zrovna jelo do jedné z vesnických škol za účelem přípravných prací pro naše nástěnné kresby, cítíme na situaci o to větší spoluúčast. A rádi bychom našim partnerům aspoň trochu pomohli pořídit auto nové, aby mohli nadále jezdit do odlehlých vesnic a zajištovat jim tak aspoň občas spojení se světem. Auta našich partnerů nám také slouží, když jsme na místě.

<em>o. Norberto s jeho bratrem Claudiem a Federicem Trinchero, představeným bosých karmelitánů v SAR</em>o. Norberto s jeho bratrem Claudiem a Federicem Trinchero, představeným bosých karmelitánů v SAR

Řidič auta, o. Norberto Pozzi, se má v rámci možností dobře. Díky velkému nasazení lékařů se podařilo zachránit mu život. Bohužel ale přišel o jednu nohu. Momentálně se léčí v Itálii, kde výhledově dostane také protézu levé nohy, aby mohl opět chodit. I to představuje vysoké náklady, které pojišťovna všechny nepokryje.

Proto vyhlašujeme sbírku na nové auto a zdravotní náklady o. Norberta, do které se můžete přidat!


Pošlete jakoukoliv částku do konce dubna na náš transparentní účet: 666646/5500 (Raiffeisenbank),

uveďte prosím tento variabilní symbol: 1002

a do zprávy: „auto“ nebo „Norberto“ – podle toho na kterou z uvedených 2 účelů si přejete přispět.


Sbírku poté uzavřeme a veškeré prostředky s tímto symbolem převedeme našim partnerům. V dalším roce vystavíme potvrzení o daru všem, na koho budeme mít údaje.

Předem moc děkujeme za Vaši štědrost!

SIRIRI a partneři v SAR 😉