Letos udělejte radost o svátcích dvakrát!

Zimní novinky online

Právě jsme dokončili novinky na předvánoční prodej. Těšit se můžete mimo jiné z unisex mikiny pro pány i dámy či dětské mikinky pro nejmenší z dílny výtvarnice Aleny Zavadilové: “Stejně jako u  předchozí úspěšné kolekce dětských triček jsou zde pro design potisku použity obrázky od středoafrických i českých dětí, vždy na totéž téma. Tričko tedy může být i zábavnou hádankou – na kterém kontinentě kresba slona, slepice či fotbalisty vznikla?” Tričko fotbalisty máme i v pánské variantě.

Další novinka se týká pánů – pro velký úspěch a častou poptávku jsme oslovili jednoho studenta ze SAR, kterého jsme podpořili na studiích krejčovství v Kamerunu. Ušil nám několik krásných pánských košil

Tipy na originální vánoční dárky

Kromě toho na našem eshopu najdete spoustu tipů na vánoční dárky: originální šperky z Afriky či z barevných afrických látek, sety sešitu, gumičky a tužky, originální přání k Vánocům, či pestrobarevné taštičky a pytlíky na nejrůznější poklady i na nákup! Pro čtenáře máme stále k dispozici velice čtivou knihu s naším příběhem a spoustou krásných fotek.

Taštička na toaletní potřeby, tužky či jiné drobnosti, najdete na našem eshopu.

Vaše nákupy udělají radost hned dvakrát!

Veškerý zisk z prodeje převádíme na transparentní účty SIRIRI o.p.s., ze kterých financujeme provoz organizace a projekty v SAR. Nakoupit v našem obchodě je tedy jedna z konkrétních možností jak se na naší práci přímo podílet. Uděláte radost tedy 2x – Vašim nejbližším a lidem ve Středoafrické republice. Děkujeme! Singuila mingi!

Tričko „Loro“ dostaly dívky z námi podporovaného denního stacionáře v Bozoum při zemědělském veletrhu.

Vše najdete na našem webu: www.rukuvruce.org