RUKU v RUCE a adventní provoz e-shopu

Vánoce se blíží mílovými kroky, náš sklad praská ve švech a e-shop se těší nevídané pozornosti! 

Podívejte se na naše novinky: tričko „Bara“ neboli „Ahoj“, v pánské, dámské i dětské variantě. Nově máme v pánské variantě velikosti XXS až 3XL, vybere si tedy doslova každý. Velikosti XXS a XS odpovídají větším dětských velikostem (9-11 a 12-14 let), najdete je tedy levnější než trička pro dospělé –  za stejnou cenu jako nová dětská trička.

Nechali jsme znovu vyrobit ikonická trička s motivem banánu s názvem „Lango“. Tričko najdete v pánské i dámské variantě. Opět platí, že pánská trička najdete i v dětské variantě XXS a XS, které odpovídají větším dětských velikostem (9-11 a 12-14 let). Jsou za stejnou cenu jako nová dětská trička.

Další novinkou je batoh „Loro“ ve dvou barvách. Skvěle se hodí ke stejnojmennému tričku, kterého zbývají již poslední kusy.

Nechali jsme také vyrobit vykrajovátko na perníčky ve tvaru mapy Afriky. Za pouhých 10 dnů jsme jich prodali již víc jak 70%, na skladě zbývá posledních 20 kusů. Tento nevídaný zájem nás velice těší!

Naskladnili jsme také oblíbená mýdla, tužky (máme již 6 barev!) a taštičky. Tužky je opět možné objednávat v tříbarevném triu či v duu „Ze srdce Evropy do srdce Afriky“. Stále jsou také k dispozici sety se sešity a gumičkami.

 

20.12. je poslední den Vaší možné objednávky, kdy Česká pošta a Zásilkovna garantují doručení do Vánoc.

Objednávky do 20.12. do 16h (s platbou, která přijde ihned) vyřídíme ještě do Vánoc.

Přejeme vám krásný předvánoční čas a doufáme, že vám naše nabídka udělá radost třeba právě pod stromečkem ;-).