O. Aurelio bude vysvěcen na biskupa. Buďte u toho. Online.

O. Aurelio Gazzera, náš dlouholetý spolupracovník ve Středoafrické republice bude v neděli 9. 6. 2024 v 9:30 vysvěcen na biskupa.

Připojujeme pozvánku ve francouzštině:

 

Buďte u toho! Bangui je sice daleko, ale díky šikovným kameramanům z farnosti Notre Dame de Fatima bude zajištěn stream na jejich Facebooku Centre des Martyrs de Fatima . Pustit si to můžete v přímém přenosu (začátek po 10h našeho času) či ze záznamu později. Přenos bude nejspíš v sangu a francouzštině, zajistit tlumočení do češtiny bohužel není reálné. Děkujeme moc za pochopení.

Tito šikovní kameramani nám před 2 lety natočili videa ve francouzštině o Škole hrou. Mají profesionální vybavení srovnatelné s tím naším v Evropě. Doufejme tedy jen, že bude dostatečně fungovat internetové připojení, které by mohlo průběh přenosu ohrozit. Přenos proběhne přímo z katedrály v Bangui:

Pokud byste chtěli o. Aureliovi něco popřát či vzkázat a nemáte na něj kontakt nebo to nechcete udělat přímo, napište nám Váš vzkaz na email a my mu to doručíme (v překladu do francouzštiny). Stačí napsat na: siriri@siriri.org, do předmětu uveďte: „Pro o. Aurelia“.

Děkujeme!