Nová ředitelka zná SIRIRI již 10 let

Po sedmi letech práce pro SIRIRI, z toho poslední tři roky na pozici ředitelky, odešla ke konci roku 2021 Terezie Imlaufová. Přenechala své křeslo Janě Škubalové.

Terezie se loučí se slovy: „Rozhodla jsem se uvolnit místo někomu, kdo by mohl tuto práci dělat s novou energií a čerstvými nápady. Moc si vážím důvěry svých kolegů i podporovatelů, bez které by se tato smysluplná práce neobešla. Jejich podpora a vědomí, že tolika lidem není lhostejný život lidí ve Středoafrické republice, pro mě bylo velmi inspirativní, děkuji všem za to. Ráda bych tímto představila novou ředitelku organizace SIRIRI Janu Škubalovou:

„Dlouhodobě se zajímám o Afriku, strávila jsem 2 roky v Mali, dále pak nějaký čas na Madagaskaru a v Etiopii. Uplatnila jsem tam znalosti ze studia ve Francii, kde jsem vystudovala managment rozvojových a humanitárních projektů. V oboru jsem také pracovala v ČR. Činnost SIRIRI mě zajímá od té doby, co jsem se s organizací před 10 lety setkala. Nejvíc se mi líbí dlouhodobá a smysluplná práce zaměřená přímo na Středoafrickou republiku, kde jsou velké potřeby, zato ale malý zájem ze strany médií, dalších organizací či veřejnosti. Těším se na spolupráci s Vámi a na své působení v SIRIRI.“